KARIÉRA

PROJEKTANT MOSTNÍCH KONSTRUKCÍ

Popis: Hledáme kolegu či kolegyni na pozici projektanta a výhledově i na pozici hlavního projektanta mostních konstrukcí na plný úvazek.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání stavebního směru se zaměřením na konstrukce a dopravní stavby.
  • Pracovitost, pečlivost, příjemné vystupování, schopnost komunikace, koordinační schopnost, samostatnost.
  • Uživatelskou znalost programů MS Windows, MS Office, Autocad. Znalost práce s programy SCIA Engineer, Geo5, MicroStation, OpenRoads Designer výhodou.
  • Vlastnictví Osvědčení o autorizaci v oborech mosty a inženýrské konstrukce či dopravní stavby je přínosem, ale není podmínkou.
  • Vlastnictví Oprávnění k výkonu hlavních a mimořádných prohlídek mostních objektů pozemních komunikací je přínosem, ale není podmínkou.
  • Řidičský průkaz skupiny B je přínosem, ale není podmínkou.

Pracovní náplň:

  • Tvorba projektové dokumentace mostních objektů ve všech projekčních stupních.
  • Provádění autorského dozoru při vlastní realizaci mostních objektů.
  • Provádění základních měřičských činností v terénu.
  • Provádění běžných, hlavních a mimořádných prohlídek mostních objektů.

Nabízíme:

  • Prostředí menší firmy s přátelskou atmosférou.
  • Běžná 8 hod. pracovní doba s možností flexibility, možnost práce přesčas či případně i částečná možnost práce na home office.
  • Dovolená 5 týdnů.
  • Sick days.
  • Platové podmínky při nástupu do zaměstnání dle dosavadní praxe v rozmezí 35 – 40 tisíc Kč s možností výhledového navýšení.
  • K dispozici služební automobil, a to i k osobnímu použití.
  • Finanční spoluúčast při případné snaze o získání řidičského průkazu skupiny B.
  • Maximální podpora při případné snaze o získání Osvědčení o autorizaci a Oprávnění k výkonu hlavních a mimořádných prohlídek mostních objektů pozemních komunikací.
  • Při vlastnictví Osvědčení o autorizaci a Oprávnění k výkonu hlavních a mimořádných prohlídek mostních objektů pozemních komunikací částečná spoluúčast na vlastnictví firmy a výhledově možnost i jejího celého převzetí.

Kontaktní údaje:  verna@prokopmosty.cz , 773 053 680

Kategorie: plný úvazek

URL link zadavatele: www.prokopmosty.cz